0850 532 70 70
BİZ SİZİ ARAYALIM

PULLMAN MONARCH İLE LİZBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA TURU

En Uygun Fiyat
5500 ₺
5500₺

8 Gün 7 Gece

Uçak ile gidiş dönüş

Tur Programı

TUR PROGRAMI

LİMBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA  TUR PROGRAMI1. Gün


İstanbul-Porto-Vigo/İspanya


Yeni İstanbul Havalimanında belirlenen saatte rehberimiz ve yetkilisi ile buluşuyoruz. Check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile Portoya uçuyoruz. Varışımızın ardından pasaport kontrollerinden geçiyor ve valizlerimizi aldıktan sonra bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Vigo daki gemimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.Gemimiz 20.00 de limandan ayrılacaktır.
2. Gün


Denizde Seyir


Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz.
3. Gün


Dorset (Portland), Ingiltere


Gemimiz saat 01.00 de Dorset limanına yanaşacaktır. İngiltere nin güneybatısında bulunan, tarihi ve coğrafik yapısı ile önem taşıyan Dorest, güneyinde İngiliz kanalı, batısında Devon, Doğuda Hampshire, kuzeyde ise Somerset ve Wiltshire ilçeleri ile sınırlanmıştır. Dorset kıyıları, 2001 yılında UNESCO dünya mirası listesine alınmıştır. Bölgede alışveriş yapabilir, müzeleri , mağazaları ziyaret edebilir, bölgeye özgü yiyecek - içecekleri tadabilir ya da Jurassic sahilini gezebilirsiniz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz 21.00 de limandan ayrılacaktır.(Porthland Turu Kişi başı 100 € )
4. Gün


Dover, Ingiltere


Gemimiz sabah saat 11.30 da Dover limanına yanaşacaktır.Dover, İngiltere’nin güneydoğusunda Manş Denizi’ne ve boğazına kıyısı bulunan bir yerleşim yeri olup resmi olarak şehir statüsünde değildir. Ülkenin en önemli tarihi kasabalarından biri olarak kabul edilmektedir. Günümüzde bir liman kenti olarak varlığını sürdürmektedir.Antik Romalıların kurulduğu bir tarihi şehir olarak bilinen Dover’de, Sakson Kilisesi, Dover Kalesi, Roma Feneri gibi tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Canterbury turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam 23.30 da limandan ayrılacaktır. (Canterbury tur ücreti kişi başı 100 € )
5. Gün


Amsterdam(Ihmuiden), Hollanda


Gemimiz sabah saat 01.00 de Amsterdam limanına yanaşacaktır.Amsterdam Hollanda’nın başkentidir. Ancak ulke, hukumetin ve meclisin bulunduğu Lahey’den yonetilir. 12. yuzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkcı koyu olarak kurulan Amsterdam, bugun kişi sayısı bakımından Hollanda’nın en buyuk, kulturel ve parasal yonden de en onemli kentidir. Kentte yaklaşık 743 bin kişi yaşasa da, bu sayı cevre yerleşim birimleri ile birlikte 1,5 milyonu bulur. Şehirde Merkez Tren İstasyonu Binası, Dam Meydanı, Madame Tussauds Balmumu Muze’si, Rembrandt Evi ve Muzesi, Rijksmuseum, Van Gogh Muzesi, Anne Frank Evi, Stedelijk Muzesi, Heiniken Muzesi ni gezebilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amsterdam şehir turuna katılabilirler.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz akşam saat 21.00 de limandan ayrılacaktır.( Amsterdam turu kişi başı 80 €)
6. Gün


Denizde Seyir


Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyen misafirlerimiz sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler. Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilirsiniz
7. Gün


Gothenburg, İsveç


Gemimiz sabah saat 07.00 de limana yanaşacaktır.Goteborg, İsvec’in ikinci ve İskandinavya’nın dorduncu buyuk şehridir. Goteborg şehir merkezinin 485.000, metropolitan bolgesinin ise yaklaşık 820.000 nufusa sahip olduğu tahmin edilmektedir. Stokholm’den sonra İsvec’in ikinci buyuk şehridir. Goteborg 60.000 universite oğrencisi ile İskandinavya’nın en cok oğrenci barındıran şehridir. Şehri gezmeye; tarih boyunca şehirdeki kanallara yakınlığı ile ticari bir merkez olmuş Gustav Adolf Meydanı’ yla başlayabilir, devamında eskiden gemi uretilen ve bakım yapılan Klippan bolgesini ziyaret edebilir, en sağlam arabalardan biri olan Volvo’ nun anavatanında Volvo Muzesi’ ni ziyaret edebilir, Masthugget Kilisesini ziyaret edebilirsiniz. Goteborg Botanik Bahcesini, Havacılık Muzesini, Goteborg Guzel Sanatlar Muzesini, Şehir Muzesini ve Opera Binasını gorebilirsiniz. Carl Milles tarafından yapılan Poseidon heykeli de gorulmeye değerdir.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler.Gemimiz limandan 14.00 de ayrılacaktır.
8. Gün


Rostock-Hamburg-İstanbul


Gemimiz sabah 08:00 de Rostock limanına yanaşacak ve kahvaltının ardından, çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.Ardından havalimanına Hamburg havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları havayolları ile İstanbul a hareket ediyoruz. Yerel saat ile İstanbula varış ve turumuzun sonu.
UYARILAR VE NOTLARGemi Hakkında

Hem konforlu hem güvenli...

Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri " Cruise Lines İnternational Association " tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.Dde bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemine bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.

Aktiviteler

Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Gemideki tüm aktiviteleri ve gemi dışındaki gezileri her gün için özetleyen ( Bülten ) programlar, her akşam kabinlere dağıtılmaktadır. Gündüz havuzda güneşin tadını çıkarabilir ve sportif aktivitelerden (buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol ve golf sahaları, fitness, aerobik...) * faydalanabilirsiniz. Sessiz bir ortamda bulunmak isterseniz güvertede bir yürüyüş yapıp tertemiz havayı içinize çekebilir, wellness centerların (güzellik salonları**, masajlar**, Aqua ya da Thalasso terapiler**) sınırsız olanaklarından yararlanabilir ya da oturma salonları ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bütün bunlara ilaveten her seyahatte sunulan farklı manzaraların, koyların ve rotanızda bulunan liman şehirlerinin mutlaka tadını çıkarmanızı öneririz. * Sunulan sportif faaliyetler, gemiden gemiye farklılık göstermektedir. **Güzellik salonu,masaj ya da terapiler ayrıca ücrete tabidir

Gemide Yemekler

Geminizde yemekler dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Kahvaltıdan gece büfesine kadar, tüm restoranlarda, her türlü damak zevkine hitap eden ; Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve diğer dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu, her gün ayrı seçenekleri olan menüler ve muhteşem açık büfeler mevcuttur. Genel olarak sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri açık büfe ve akşam yemekleri a la carte olup , bir çok gemide 24 saat kabin servisi vardır. Gemi seyahatlerinde ayrıca farklı bir unsur olarak akşam yemeklerinizde iki oturum ( main 18:30 ve second 20:30 ) seçeneğinize sunulmakta ya da hiçbir kısıtlama olmadan Freestyle Cruising diye adlandırılan seçenek bulunmaktadır.* * Akşam yemeğinin oturumlu ya da serbest olma özelliği gemiden gemiye farklılık göstermektedir.

Gemide yanıma ne tür kıyafetler almalıyım 

Herhangi bir tatile giderken yanınıza aldığınız giysileri, gemi seyahati için de götürebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz bölgenin o mevsimdeki iklimi, dışarıda giyeceğiniz giysiler üzerinde belirleyici faktör olacaktır. Gemi içinde gündüz rahat ve spor kıyafetler tercih edilmektedir, Restoranlarda sabah ve öğlen spor kıyafetler, gece ise abiye kıyafetler tavsiye edilmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun gemi içerisinde klimaların yüksek seviyede çalışmasından dolayı ceket, hırka, şal gibi koruyucu giysilerin yanınızda bulunmasında fayda vardır.

Kabinler

Kabinler suit, balkonlu kabin, deniz manzaralı kabin ya da iç kabin gibi seçeneklere ayrılmıştır. Günümüz gemilerindeki kabinler en az 4 - 5 yıldızlı lüks otel odalarındaki konfora sahipken ölçü olarak otel odaları kadar büyük değildir.

Dil

İngilizce en yaygın kullanılan yabancı dildir. Birçok gemide farklı ülkelerden mürettebat vardır. Böylece dil problemi minimum düzeye indirilmiştir. Hatta bazı gemilerin servis personeli arasında Türk barmen ve personele rastlamak mümkündür.

Resepsiyon

Resepsiyon, geminin lobby bölümündedir. 24 saat boyunca, sorularınızı ve isteklerinizi cevaplar.

Gemiye binerken...

Check-in ; hareket anından 3 saat öncesine kadar yapılmalıdır. Bununla birlikte, gemiye binerken yapmanız gereken bazı formaliteler olacaktır. Bagaj teslimi, bilet ve kredi kartı kayıtları gibi... Check-in zamanlamaları ile ilgili kesin bilgiler, seyahat evraklarınız ile beraber size gönderilecektir.

BagajYanınızda bulunan bagajlara, gemi şirketinin özel bagaj fişleri takılacaktır. Bu fişlerde, " Adınız ve soyadınız, gemi adı, gemi kalkış tarihi ve kabin numarası " gibi bilgiler yer alacaktır. Check-in işlemlerinden sonra, bagajınız bellboylar tarafından kabininize getirilecektir. Bagaj riski, yolcunun kendisine ait olduğu için, ek sigorta yapıp yapmama kararı size bırakılmıştır. ( Sigorta ücretlerinin düşük olduğu göz önüne alınırsa, sigorta yaptırmanızı öneririz. )

Elektrik

Gemilerdeki elektrik prizleri, 220 / 110 Volt elektriğe uyumlu aletler için öngörülmüştür. Ancak yanınızda, özel seyahat adaptörü bulundurmanızda da fayda vardır.

Gemilerde nakit para geçiyor mu 

Gemilerde nakit para kullanımı yoktur. Tüm formaliteler tamamlandıktan sonra, gemide kullanacağınız, üzerinde isminizin, akşam yemek saatinizin ve masa numaranızın yazılı olduğu bir " Cruise Card " verilecektir. 

Nasıl bahşiş vereceğim 

Servis ve kabin personeline verilen bahşişler, onların gelirlerinin büyük bir bölümüdür. Bahşişler genellikle kabin extrenize yansıtılır ve kredi kartınızla ödersiniz. 

Seyahatinize başlarken yanınıza almanız gereken evraklar

Gerekli vizenizin olduğu, en az 6 ay eçerli pasaportunuz ve ayrı bir kimliğiniz daha 

Uçak biletleri ve seyahat programı 

Gemi bileti veya voucher lar ve gemi bagaj etiiketiniz 

Gemi İptal Şartları

77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100.- Euro, 

76 - 60 gün kala % 25i, 

59 - 45 gün kala % 40ı, 

44 - 31 gün kala % 60ı, 

30 - 21 gün kala % 80 i, 

20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır.. 

Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Hava Yolları seferleri ile İstanbul-Porto/Hamburg-İstanbul uçuşları

* Liman ve havalimanı vergileri

* Havalimanı/Liman/Havalimanı transferleri

* Pullmantur Monarch gemisinde tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece HER ŞEY DAHİL konaklama

* Gemide alınacak sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

* TÜRKÇE rehberlik (minimum 20 kişi katılımıyla)

* Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar, fitness

* Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları

* Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Kişisel harcamalar (Internet ve telefon, kuru temizleme, mağazalarda ürünler vb)

* Gemi servis ücreti (88 € Rezervasyon sırasında ödenir.)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra kara turları

* Vize bedeli (120 €)

* Seyahat ve iptal sigortası, (65 yaş ve üzeri misafirlerimize 100% sürprim uygulanır)

* Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

* Sağlık hizmetleri

* Güzellik merkezi ve spa

Fiyatlar

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
PULLMAN MONARCH İLE LİZBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA TURU - Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu Dış Kabin

6.500,00 TRY

12.300,00 TRY

6.300,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 700 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6100 TRY
08 Mayıs - 15 Mayıs İSTANBUL HAVALİMANI
PULLMAN MONARCH İLE LİZBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA TURU - Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu İç Kabin

5.500,00 TRY

10.300,00 TRY

5.300,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 700 TRY
2 - 17 yaşa kadar 5100 TRY
08 Mayıs - 15 Mayıs İSTANBUL HAVALİMANI
PULLMAN MONARCH İLE LİZBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA TURU - Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu Dış Kabin

6.500,00 TRY

12.300,00 TRY

6.300,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 700 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6100 TRY
09 Mayıs - 16 Mayıs İSTANBUL HAVALİMANI
PULLMAN MONARCH İLE LİZBONDAN HAMBURGA BÜYÜK AVRUPA TURU - Pullman Monarch İle Lizbondan Hamburga Büyük Avrupa Turu İç Kabin

5.500,00 TRY

10.300,00 TRY

5.300,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 700 TRY
2 - 17 yaşa kadar 5100 TRY
09 Mayıs - 16 Mayıs İSTANBUL HAVALİMANI

Taksit Seçenekleri

Maximum Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Çağrı Merkezi
0850
532 70 70
Bizi Takip Edin