0850 532 70 70
BİZ SİZİ ARAYALIM

MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN

En Uygun Fiyat
5400 ₺
5400₺
PHUKET TATİLİ 7 GECE 8 GÜN!!!

8 Gün 7 Gece

Uçak ile gidiş dönüş

Tur Programı

TUR PROGRAMI

PHUKET TATİLİ TUR PROGRAMI1. Gün


Istanbul-Phuket


Seyahatimize, Istanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde rehberimizle buluşarak başlıyoruz. Geceleme uçakta.
2. Gün


Phuket


Sabah erken saatlerde varışımızın ardından otelimize transfer ediliyoruz. Tam gün serbest zamanınızı deniz ve güneşin keyfini çıkarmak için değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
3. Gün


Phuket


Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zamanınız olacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için şnorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ediliyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
4. Gün


Phuket


Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Fantasea Show Turuna katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
5. Gün


Phuket


Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore'un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezinde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Koh Tapunun isminin efsanevi bir hikayesi vardır. Hikâyeye göre "bir zamanlar Phang-Nga Körfezinde avlanan bir balıkçı varmış. Bu adam çevresinde, her zaman çok balık tutması ile ünlüymüş. Fakat bir gün ağını denizden çektiğinde, üzerinde tek bir balık bile olmadığını görmüş. Sadece bir paslı çivi varmış. Öfkeyle elindeki bıçakla çiviye vurmuş. Çivi denize düşmüş, kuma saplanmış ama kafası suyun üzerine çıkmış. Ve tam o noktada bu küçük adacık meydana gelmiş. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapudan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zamanınız olacak. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı olacak. Öğle yemeğinin ardından Phuket'e dönüş ve serbest zaman . Geceleme otelimizde.
6. Gün


Phuket


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Fil safarisi turuna katılabilirler. Tayland'ın simgesi olan fillerle safarinin tadına varma fırsatını bulacaksınız. Özel eğitilmiş olan filleri hem besleyip hem de hoş vakit geçireceğiniz bu gezide şapkanızı ve fotoğraf makinenizi unutmayın. Fil ile gezinti yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Geceleme otelimizde.
7. Gün


Phuket


Sabah kahvaltısının tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Phuket turuna katılabilirler. Phuket turu kısa surede çok şey yapabileceğiniz çok keyifli bir tur. Güzel manzara noktalarının yanında Tayland'ın en meşhur tapınaklarından biri olan Wat Chalong tapınağını gezip muhteşem fotoğraflar çekme imkânı bulacaksınız. Kaju fabrikasında bölgenin meşhur kajularını ve kuru meyvelerini hem tadım hem de alışveriş yapma imkânınız var. Teak ağacı el oymalarında yakından görebildiğiniz turda , Phuketin olmazsa olmaz ve dünyada tek olan kaplan parkı Tiger Kingdom da ilaçsız , zincirsiz kaplanlarla son derece güvenli bir şekilde yakınlaşma ve fotoğraf çekme imkânınız da var. Yine arzu edenler için yol üzerinde durularak Fil safari kamplarında filleri yakından görebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
8. Gün


Phuket-Istanbul


Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer ediliyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.
UYARILAR & NOTLARGenel Bilgilendirme

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2019 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, FULL Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, FULL Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden FULLTurizm sorumlu değildir.

- FULL Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- FULL Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden FULL Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde FULL Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, FULL Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

İptal Koşulları 

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir. 

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.

Tura Dahil Olan Hizmetler

-Türk Havayolları ile Istanbul- Phuket - Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar

-Phuketde Lüks Otelde 6 gece Oda Kahvaltı Konaklama

-Havaalanı vergileri

-Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

-Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferler

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

-Yurtdışı çıkış fonu (50 TL)

-Kişisel harcamalar

-Ekstra Turlar

-Seyahat Sigortası

-Öğle ve Akşam Yemekleri

-Tüm İçecekler

Fiyatlar

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

5.400,00 TRY

7.400,00 TRY

5.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 5380 TRY
06 Ekim - 13 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
06 Ekim - 13 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

5.400,00 TRY

7.400,00 TRY

5.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 5380 TRY
13 Ekim - 20 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
13 Ekim - 20 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

5.400,00 TRY

7.400,00 TRY

5.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 5380 TRY
20 Ekim - 27 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

8.400,00 TRY

10.400,00 TRY

8.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 8380 TRY
20 Ekim - 27 Ekim İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

5.400,00 TRY

7.400,00 TRY

5.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 5380 TRY
27 Ekim - 03 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
27 Ekim - 03 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
03 Kasım - 10 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
03 Kasım - 10 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
10 Kasım - 17 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
10 Kasım - 17 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
17 Kasım - 24 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
17 Kasım - 24 Kasım İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
24 Kasım - 01 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
24 Kasım - 01 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
01 Aralık - 08 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
01 Aralık - 08 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
08 Aralık - 15 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
08 Aralık - 15 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 3*OTELLER

6.400,00 TRY

8.400,00 TRY

6.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 2000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 6380 TRY
15 Aralık - 22 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI
MUHTEŞEM PHUKET SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB.-7 GECE 8 GÜN - 5* OTELLER

7.400,00 TRY

9.400,00 TRY

7.400,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 3000 TRY
2 - 12 yaşa kadar 7380 TRY
15 Aralık - 22 Aralık İSTANBUL HAVALİMANI

Taksit Seçenekleri

Maximum Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Çağrı Merkezi
0850
532 70 70
Bizi Takip Edin